Neden Buradasın?

İhtiyacın olan destek nedir?

Web Yazılım

Goody Software tarafından dijital ortamda yer almak isteyen herkese web tasarım hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler mevcut bir site var ise, bu sitenin ihtiyaçları doğrultusunda tek tek başlıklar halinde verilirken, bazı firmalar uygun fiyatlara paket programlar sunmaktadır.

Grafik Tasarım

Grafik tasarımı markaların, şirketlerin dışarıya sunduğu imajların, duruşların görsellik kullanılarak yansıtılmasıdır. Yani bir markaya bakıldığında görülen ilk yüz denilebilir. Dolayısıyla bir kimlik oluşturmak isteyen şirketlerin atacağı en temel adım doğru grafik tasarımıdır.

Sosyal Medya Takip

Goody Software, işletmelerin ve kurumların  amacına hizmet amacıyla sosyal medya yöneticiliği görevini bilinçli ve organize bir şekilde üstlenerek kalite standartlarına uygun fiyatlandırma seçenekleriyle sizleri karşılar.

Otomasyon Sistemi

Teknolojinin gelişmesi ile insan gücünü ve aklını gerektiren birçok iş alanı otomasyon sistemleri aracılığıyla gerçekleşmeye başladı. Hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf sağlayan bu sistemleri Goody Software olarak işletmenize kazandırıyoruz.

Goody Software

Dijital sektörde yılların tecrübesini arkasına almış, çeşitli projelere attığı imzalarla müşteri memnuniyetini sağlamış; sektörel bazda yenilikçi, efektif, dinamik bir çalışma prensibi benimsemiş büyük bir aileyiz.

Aynı çatı altında verdiğimiz tüm hizmetlerde, alanında uzman ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Ekibimizin tecrübesi, bilgi donanımları ve iş prensipleri bizim “Goody Software” olmamızı sağladı. Şirketimizin devamlılığı noktasında müşterilerimizle kurduğumuz iletişimler ve bağlar sürekli olarak bizleri geliştirdi, daha iyi noktalara taşıdı.

İnternet dünyasına dair bilgi ve yeteneklerimizi, müşterilerimizle kurduğumuz sağlıklı iletişimle birleştirdiğimizde sağlam projelere imza attığımızı gördük.

Hakim olduğumuz dijital sektörde yenilikçi, dinamik ve sürekliliği temel alarak daima gelişimi önceliyoruz.

Daima güncelliğimizi koruyarak mümkün olan optimum kaliteyi, güveni ve profesyonel hizmeti müşterilerimize sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

© 2021 GOODY SOFTWARE

Bize Ulaşın
Haznedar Mahallesi Marmara Caddesi No:5 Daire:5 Güngören, İstanbul
+90 533 884 54 54
Bize Ulaşın
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field